Liitu Uudiskirjaga
* Email
Nimi 
Telli Tühista tellimus
Kasutajaid hetkel lehel
Lehel on 2 külalist

Galerii

Õpetus, kuidas valmistada paelast roosi. 

 

 

Tiigrisilm

Kuldpruun, viiruline, paralleelselt kasvav kvartsiteisend, peeneteralise pruunraua lisandiga. 

Juba rooma sõdurid uskusid, et graveeritud tiigrisilma kandmine kaitseb lahingus, ja seda kasutatakse tänapäevalgi kaitsekivina. Nad olid talupoegade ja põllumeeste kaitsjaks ning nende talismaniks. Tiigrisilm oli möödunud sajandil ihaldatud vääriskivi, mida kasutati isegi koos teemandiga.

Aktiviseerib liikumiskeskust, tugevdab luid ja liigeseid. Tema kuldpruun värv soojendab keha, eelkõige hingamisteid, seega leevendab ta hingeldus- ja astmahooge. Mõjub rahustavalt närvidele ja ainevahetusele. Mõjub hästi seedimisele ja põrna ning soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ja on antibakteriaalse toimega. Oma kindlate võnkumistega aitab argadel, närvilistel ja heitlike loomusega isikutel oma mõtteid ja hingejõudu koondada. On väga sobiv kooliskäivatele lastele. 

Hooldus: 2–3 korda kuus voolava vee all maha laadida ja asetada 2–3 tunniks päikese kätte taastuma. 

Sobib Kaksikutele,Skorpionile, Neitsile, Amburile ja Kaladele.

 

 

Korall

Läbipaistmatu punane, roosa, valge või must kaltsiumkarbonaat ja orgaaniline sarvaine. Ta pole mineraal, vaid moodustub korallpolüüpide poolt eritatavast lubiainest.

Korall sümboliseerib elupuud, mis mõjutab kõike elavat. Seotud veresidemete, viljakuse ja menstruaaltsükliga. Korall kaitseb naisi reisidel ja sünnitamise ajal. Kõige parem ehe rasedale naisele on punane korall. 
Sobib südame tugevdamiseks, luu- ja selgroovaevuste ning epilepsia korral. Jahvatatud koralli kasutati nahahaiguste raviks. Punane Korall pidavat looma naises mehelikke jooni ja valge mehel naiselikke jooni. 
Hea kivi rännumeestele ja romantikutele, suunates kandjat kangelastegudele ja seikluste otsimisele, kuid liiga sage kasutamine soodustab kapriissust ja väljakutsuvat käitumist. Reisimisel hoiab hädaohu eest. Pidev kaitse kurja silma eest.Sobib Veevalajale, Skorpionile.

 

Niklivaba  Põhjusel, et nikkel kutsub esile allergilist reaktsiooni, püütakse vähendada selle kasutamist ehete ja nende osade sulamis. 

Eriti kasutatakse niklit muust metallist (vask jne) toodete väliskihis ehk pinnakihis (nikeldamine), et saavutada hõbeda tooni.

Kui tootel on tähis: niklivaba, siis Euroopa standard lubab seal siiski olla maksimaalselt 0,05% niklit!

Ka kirurgilises terases on see väike lubatud osa niklit siiski olemas.

Enamasti koosnevad niklivabadena tähistatud tooted vasest, roostevabast terasest, almiiniumist või on väärismetallisisaldusega.

100% niklivabad ehted on vaid vastava prooviga tähistatud hõbe, kollane kuld ning nioobium.

Roosast ja valgest kullast ehted sisaldavad oma sulamis niklit.

Murano klaas 

 Klaas, mille erinevad klaasiosad on käsitööna kokku sulatatud huvitavaks värvimosaiigiks.

Iga helme värvigamma on ainulaadne. Murano klaasi teatakse ka Veneetsia klaasi nime all.

 

Autoriõigus © Lissandra.com Makseviisid: Kauba toimetavad kohale: